Wybierz region

Wybierz miasto

  Wernisaż prac pana Michała Chomiuka

  Gracja Pub & Cafe
  Parczew, ul. Piwonia/3, +48 51 005 85 98

  15:00 Sobota, 23 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Serdecznie zapraszamy do obejżenia prac pana Michała Chomiuka oraz do spotkania z nim osobiście już w tą sobotę o godz 15 w naszej restauracji :)
  Poniżej fragment z portfolio pana Michała
  "Nazywam się Michał Chomiuk, urodziłem się 10 kwietnia 1976 roku o godzinie 21, w sobotę w Michowie (niewielkie pożydowskie miasteczko leżące na terenie powiatu lubartowskiego na Lubelszczyźnie
  Moja przygoda z malarstwem rozpoczęła się bardzo wcześnie – już jako dzieciak lubiłem bardzo rysować ,bazgrać w zeszytach na lekcjach ,czasami na szkolnych ławkach a nieco później też i malować. Dużo w tamtym okresie rysowałem, szkicowałem, a część prac z tamtego okresu mam do dzisiejszego dnia i kiedy je przeglądam sprawia mi to wielką frajdę. Na dobre malarstwem zająłem się w latach 90-tych wieku, kiedy zacząłem malować."

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ